Zapoznaj się z oferowaną przez naszą firmę nakładką na SAP PM/MM

POBIERZ PREZENTACJĘ

POWRÓT

NAKŁADKA SAP PM/MM

 

 

Chcielibyśmy Państwu przedstawić innowacyjną nakładkę napisaną w JAVA
i ABAP'ie. Jako aplikacja WEB-owa i dostępna pod zwykłą przeglądarką internetową. Interfejs jest bardzo intuicyjny, łatwy i wyposażony tylko w to co jest potrzebne  danym obszarze dla danego pracownika. Jest to narzędzie za pomocą którego można umiejętnie  wyciągnąć wnioski, planować, i diagnozować remonty.

 

Umożliwia szybki dostęp do lokalizacji funkcjonalnych i urządzeń zasięgu odpowiedzialności konkretnego użytkownika (produkcja, serwis itp).


Umożliwia prostą i szybką rejestrację zdarzeń produkcyjnych przez tworzenie zawiadomień (SAP IW21), wyświetlanie i kontrolę realizowanych zadań, powiadomienie mailowe i SMS-owe o awariach.

 

Pomaga w sprawdzeniu stanów magazynowych części zamiennych, umożliwiając ich szybkie wyszukiwanie i wyświetlanie BOM (Bill Of Materials).

 

Generalnie jego zadaniem jest uproszczenie obsługi transakcji modułów PM, MM i częściowo WM (Warenhouse management). Można opowiedzieć, że w zakresie PM jest odpowiednikiem SAP-owego CRM-u, posiada też wszystkie funkcje CMMS i przesuwa się w stronę aplikacji mobilnych.

 

Aplikacja zapewnia użytkownikom łatwy i przyjazny dostęp do ściśle wyselekcjonowanych funkcjonalności modułów, co powoduje że osoba pracująca w SAP PM na danym stanowisku (np, operator, mistrz UR) obsługuje tylko to co jest niezbędne dla jego roli w systemie z dowolnego miejsca w firmie. np. poprzez panele dotykowe zainstalowane przy maszynach.

 

W interfejsie utworzony jest szereg dedykowanych raportów dla odpowiednich ról, użytkowników końcowych, i jest to nowoczesne rozwiązanie spełniające potrzeby użytkownika oraz oszczędzające jego czas pracy.

©2017 WAG-TECH. All rights reserved.

Made by LOKIZ  Creative Design